top of page

Skyrybos internetu su Skirtis.lt: greitas ir paprastas būdas nutraukti santuoką

Skyrybos visada buvo laikomos vienu iš emocionaliai sunkiausių gyvenimo etapų. Tačiau šiuolaikinės technologijos ir internetas pakeitė tradicinį skyrybų procesą, suteikdami poroms galimybę atlikti skyrybas internetu. Šis metodas gali padėti sumažinti stresą, sutaupyti laiko ir pinigų, taip pat suteikti daugiau privatumo ir lankstumo.

Skyrybos internetu – kas tai?

Skyrybos internetu yra skyrybų procesas, kuris atliekamas naudojant internetines platformas ir įrankius, leidžiančius poroms pateikti reikalingus dokumentus ir susitarti dėl skyrybų sąlygų be fizinių susitikimų su advokatais ar dalyvavimo teismo posėdžiuose. Tai ypač patogu tiems, kurie nori atlikti procedūrą greitai, konfidencialiai ir be didelių išlaidų.

Kaip veikia skyrybos internetu?

 

Skirtis.lt supranta, kad skyrybos gali būti jautrus ir sudėtingas laikotarpis, todėl mes padarėme procesą kuo aiškesnį ir patogesnį.

  1. Pirmasis žingsnis – anketos užpildymas Skirtis.lt svetainėje. Tai suteikia mūsų teisininkams galimybę išsamiai susipažinti su jūsų situacija ir parengti asmeninį pasiūlymą. Užpildžius anketą, mes atsiųsime jums tikslią santuokos nutraukimo kainą, kuri nekis viso proceso metu, jei pateikti duomenys bus teisingi.

  2. Dokumentų paruošimas santuokos nutraukimo procesui. Mūsų komanda pasirūpins visais reikalingais dokumentais: užsakysime pažymas iš registrų centro, susijusias su šeimos sudėtimi, turimu turtu, transporto priemonėmis ir paruošime visus būtinus santuokos nutraukimo dokumentus. Mes siekiame palengvinti šį procesą, todėl visą biurokratinę naštą perimame mes.

  3. Dokumentų peržiūra ir pasirašymas. Baigę dokumentų rengimą, atsiųsime juos jums peržiūrėti ir pasirašyti. Patikrinę ir patvirtinę, kad viskas atitinka jūsų lūkesčius, dokumentai tą pačią dieną bus išsiųsti teismui. Mes užtikriname, kad dokumentai būtų teisingi ir teikiami laiku, kad santuokos nutraukimo procesas vyktų sklandžiai ir be jokių vėlavimų.

  4. Teismo sprendimo priėmimas. Kai visi reikalingi dokumentai bus pateikti teismui, jūsų byla bus išnagrinėta pagal nustatytą tvarką. Jeigu teismui nekils papildomų klausimų ar poreikio gauti daugiau informacijos, galite tikėtis, kad sprendimas dėl santuokos nutraukimo bus priimtas per maždaug 30 dienų. "Skirtis.lt" komanda nuolat seka bylos eigą ir informuos jus apie visus svarbius atnaujinimus bei teismo sprendimą.

Privalumai:

  • Laiko taupymas: Visas procesas gali būti atliktas greičiau, nes nereikia laukti ilgų susitikimų ar teismo posėdžių.

  • Mažesnės išlaidos: Dažnai internetinės skyrybos yra pigesnės nei tradicinės, nes sumažėja advokatų paslaugų ir administracinių mokesčių išlaidos.

  • Privatumas: Poros gali tvarkyti skyrybas savo namuose, neviešindamos savo asmeninio gyvenimo detalių.

  • Paprastumas: Aiškios instrukcijos ir palaikymas per visą procesą palengvina dokumentų tvarkymą.

 

Reikalinga konsultacija santuokos nutraukimo klausimais?

bottom of page