top of page

Mediacija skyrybose: paslaugos ir konsultacijos

 
 
 
 

Privalomoji mediacija – mediacija, kuria įstatymų nustatytais atvejais privaloma pasinaudoti prieš kreipiantis į teismą dėl ginčo sprendimo skyrybų atveju.

Vadovaujantis Mediacijos įstatymu, privalomoji mediacija skyrybose nuo 2020 m. sausio 1 d. taikoma sprendžiant šeimos ginčus, nagrinėjamus ginčo teisena Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka. T.y. mediacija skyrybose yra privaloma tik tokiu atveju, jei šalys nesutaria dėl santukos nutraukimo klausimų, ar kaltina viena kitą dėl skyrybų.

Kaip Skirtis.lt gali padėti man su privalomąja mediacija?

Skirtis.lt bendradarbiauja su patyrusiais mediatoriais, kurie gali atlikti privalomąją mediaciją. Mes galime pasirūpinti visu mediacijos procesu, pradedant nuo prašymo pateikimo ir baigiant pačia mediacijos sesija.

Kokiu būdu vyksta mediacijos procesas ?

Mūsų mediatoriai gali užtikrinti mediacijos procesą tiek nuotoliniu būdu, naudojant šiuolaikines komunikacijos priemones, tiek asmeniškai susitikus. Tai suteikia lankstumą ir patogumą mūsų klientams, leidžiant jiems rinktis pageidaujamą mediacijos būdą.

Ką turėčiau daryti, jei noriu inicijuoti privalomąją mediaciją?

Norint inicijuoti privalomąją mediaciją, tiesiog susisiekite su mumis. Mes padėsime jums parengti reikiamus dokumentus. Jei mediaciją inicijuoja viena šalis, mes taip pat padėsime informuoti kitą šalį apie mediacijos procesą.

Jei kita ginčo šalis nesutinka su mediacija?

Jei kita ginčo šalis atsisako mediacijos arba neatsako į kvietimą, "Skirtis.lt" teisininkai gali padėti jums pereiti prie kitų teisinių veiksmų, įskaitant kreipimąsi į teismą. Mes užtikriname, kad visi jūsų teisiniai veiksmai būtų atlikti laikantis teisės aktų reikalavimų ir jūsų interesų.

Reikalinga konsultacija santuokos nutraukimo klausimais?

Susisiekite

A. Jakšto g. 9-238, LT-01105 Vilnius 

Ačiū, mes su Jumis susisieksime

bottom of page